BURAYA TIKLA Futbolcafetv APK indir Android cihazdan izle!
7/24
Bein Sports izle

7/24
S Sport izle

22 Ağustos Salı
24SAAT
TFF Türkiye Kupası - Dönüşümlü yayın canlı izle
TFF

18:30
FC Astana - Celtic maçını canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

19:30
Lorient - Lens maçını canlı izle
Fransa Coupe de la Ligue

21:45
Maribor - H. Beer Sheva maçını canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:45
Nice - Napoli maçını canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:45
Rijeka - Olympiakos Piraeus maçını canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:45
Sevilla - Medipol Başakşehir maçını canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

23 Ağustos Çarşamba
21:45
CSKA Moskova - Young Boys maçını canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:45
FC Copenhagen - Qarabag maçını canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:45
Steaua Bucuresti - Sporting maçını canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:45
Liverpool - Hoffenheim maçını canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

21:45
Slavia Prague - APOEL maçını canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme

24 Ağustos Perşembe
14:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi canlı izle
UEFA Şampiyonlar Ligi

19:00
AEK Larnaca - Plzen maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

19:45
Dinamo Kiev - Maritimo maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

20:00
Maccabi Tel Aviv - Altach maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

20:00
Oleksandriya - BATE maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

20:00
Ostersunds - PAOK maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

20:00
Salzburg - FC Viitorul maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

20:00
Sheriff Tiraspol - Legia maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

20:00
Zenit Petersburg - Utrecht maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

20:30
Fenerbahçe - Vardar maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

20:30
Suduva - Ludogorets maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

21:00
AEK Athens FC - Club Brugge KV maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

21:00
Midtjylland - Apollon maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

21:00
Skenderbeu - Dinamo Zagreb maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

21:00
Videoton - Partizan maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

21:45
Athletic Bilbao - Panathinaikos maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

21:45
Braga - Hafnarfjordur maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

21:45
Marsilya - Domzale maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

21:45
Rosenborg - Ajax maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

21:45
Shkendija - AC Milan maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

22:00
FK Crvena zvezda - Krasnodar maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

22:00
Hajduk Split - Everton maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme

22:05
Austria Vienna - Osijek maçını canlı izle
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme